Töid maastikuarhitektuuri näituse jaoks..

Meeldetuletuseks üks listist läbi käinud uudis...
***
Karin Bachmann: Juba varem listidest läbi käinud uudisel, et sügisel toimub Tartus pargikonverents, on veel teinegi tahk - konverentsi sees avatakse suur maastikuarhitektide Tartu koolkonna näitus. See toimub õues, pargis, ja on lisaks tööde näitamisele ka iseseisev maastikuinstallatsioon, kus töödest kasvavad välja elemendid ja vastupidi. See on praegu üldine raamistik - täpsem kontseptisoon selgub juulikuus.
Näituse korraldaja on EMAL; korraldusmeeskonda kuuluvad Merle Karro-Kalberg, Mihkel Lember, Katrin Maask, Terko Veensalu, Antti Pääsukene, Anna-Liisa Unt, Mirko Traks, Aljona Galazan, Karin Bachmann; kaasaaitajaid teisigi.
 
Seega, palume kõigil vaadata üle oma portfoliod, sahtlid, mapid - tuulutage töid ja saatke need minu aadressile. Kõigist saabunuist valitakse välja parimad ja neist koostatakasegi näitus. Teema ei ole piiratud, samuti formaat - oodatud on projektid, kujundused, planeernugd, konkursitööd, ka kirjutised, eksperimendid, ideekavandid, skulptuurid; tehtud üksi või grupiti - millest iganes te arvate, et need on head mõtte ja/või kujunduse poolest ja väärt näitusele panekut. Valitud tööd viiakse hiljem ühtsesse kujunduslikku vormi; töö autorid peaksid olema valmis tegema vajalikke täpsustusi ja muudatusi. Oodatud on ka üliõpilastööd.
 
See on nüüd võimalus saada pildile. Olge kärmed osalema! Töid ootame juunikuu lõpuni, peale seda teeb komisjon otsuse.
 
Kiirustage, kodanikud maastikuarhitektid!
 
Palun levitage kirja kõigi enda kursakaaslaste seas, kes ehk kasutatud listidesse ei kuulu, kuid ometi erialast tööd teevad.
 
Töid oodates,
 Karin Bachmann
karin.bachmann(ät)askh.ee
 küsimused: 53 487 656
Eelmine
emys.ee alustab
Järgmine
api elasa api

Lisa kommentaar

Email again: