Loengusari "Hunt Kriimsilma 7 ametit"

Aprillis algab loengusari, mille idee on tutvustada maastikuarhitektuuri taustaga inimeste alternatiivseid ameteid. Rääkima tulevad maastikuarhitektid/maastikuarhitektuuri erialal õppinud/õppivad inimesed, kes oma igapäevatööna ei tee ainult või ei teegi maastikuarhitektuurset projekteerimist ning välialade kujundamist. Sellise rõhuasetuse eesmärk on tutvustada eelkõige maastikuarhitektuuri õppivatele tudengitele võimalikke teisi väljundeid, millega tegeleda, kui spetsialiseeruda või täiendada ennast mõnes teises valdkonnas, mis on vähemal või suuremal määral maastikuarhitektuuriga seotud. See annab võimaluse koolijärgseid valikuid hea tahte korral suurendada, kasutades baasina koolis saadud maastikuarhitektuurseid teadmisi.

 

Loengud toimuvad teisipäeviti ning neljapäeviti Eesti Maastikuarhitektuuri Üliõpilaste Seltsi ruumides Ujula 1A viies korrus ja viimane uks vasakul. Kõik loengud algavad kell 18:00, va 28. aprillil toimuv loeng, mis algab kell 17:00!

 

N. 21. aprill - "Hunt Kriimsilma 7 ametit: planeerija" Mihkel Lember (AS Kobras)

T. 26. aprill - "Hunt Kriimsilma 7 ametit: õppejõud" Anna-Liisa Unt (Eesti Maaülikool, OÜ Lahe Atmosfäär) ja Sirle Salmistu (TTÜ Tartu Kolledž, OÜ Artes Terrae)

N. 28. aprill kell - "Hunt Kriimsilma 7 ametit: valla arhitekt ja keskkonnaspetsialist" Egle Klaassen (Tartu Vallavalitsus, OÜ UrbanArea) ja Tuuli Saar (AS Emajõe Veevärk)

T. 3. mai - "Hunt Kriimsilma 7 ametit: vee- ja kanalisatsioonirajatiste projekteerija" Rutt Sööt (OÜ Eesti Veeprojekt)

N. 5. mai – „Hunt Kriimsilma 7 ametit: sisearhitekt“ Kätlin Ölluk (OÜ Kreatiivprojekt)

 

Kohtumiseni seltsis!

Eelmine
Kutsume filmiõhtule!
Järgmine
Kuu lõpu filmielamus!

Lisa kommentaar

Email again: